Kontakt

Auto Idea

LOKALIZACJA

Salon:
Towarowa 11
10-416 Olsztyn
Tel.: +48 89 533 48 75
e-mail:
AutoIdea@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8.00-18.00
sobota: 8:00-15:00

Serwis:
Towarowa 11
10-416 Olsztyn
Tel.: +48 89 533 48 75
e-mail:
Serwis.AutoIdea@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18:00
sobota: 8.00-15:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Auto Idea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9, 15-690 Białystok. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Jacek gryczewski

Jacek Gryczewski

Doradca handlowy

telefon
509 775 125

e-mail
jacek.gryczewski@mazda-autoidea.pl

Jacek badura

Jacek Badura

Doradca handlowy

telefon
785 503 082

e-mail
jacek.badura@mazda-autoidea.pl

Marcin andrulonis

Marcin Andrulonis

Doradca handlowy

telefon
516 093 908

e-mail
marcin.andrulonis@mazda-autoidea.pl

Marek Wysokiński

Kierownik BOK

telefon
516 093 910

e-mail
marek.wysokinski@mazda-autoidea.pl

Tomek malinowski

Tomasz Malinowski

Doradca serwisowy

telefon
89 534 40 93

e-mail
tomasz.malinowski@mazda-autoidea.pl

Anika

Anika Majchrzak

Recepcja serwisu

telefon
89 534 40 93

e-mail
anika.majchrzak@mazda-autoidea.pl

Dariusz Lenski

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
601 878 917

e-mail
dariusz.lenski@mazda-autoidea.pl


Mapa dojazdu do salonu